Europejskie Forum Biznesu 2023 już za nami !

gala liderzy społecznej odpowiedzialności dobry pracodawca

Europejskie Forum Biznesu 2023 już za nami !

Europejskie Forum Biznesu to wydarzenie, które na stałe zagościło w biznesowych kalendarzach. Co roku podczas forum poruszane są istotne dla przedsiębiorców zagadnienia z zakresu zarządzania, zrównoważonego rozwoju, jakości i polityki pracowniczej.

Dodatkowo w czasie Gali Finałowej poznajemy laureatów prestiżowych tytułów Najwyższa Jakość QI oraz Liderzy Społecznej Odpowiedzialności.

W tym roku EFB 2023 odbyło się 1 grudnia 2023 r. w Pijalni Głównej Uzdrowiska Krynica-Żegiestów w Krynicy-Zdroju. Debaty i rozmowy forum były transmitowane online za pośrednictwem strony Facebook.com/ForumBiznesu.

gala LSO transmisja forum biznesu
Europejskie Forum Biznesu ma na celu integrację środowiska biznesowego, naukowego i samorządowego oraz pomoc w nawiązaniu wzajemnej współpracy i wymianie informacji pomiędzy jego uczestnikami.

Gospodarka w obliczu zmian

Tegoroczne Europejskie Forum Biznesu odbyło się pod hasłem: "Gospodarka w obliczu zmian. Realia, strategie, perspektywy". Podczas licznych dyskusji i debat poruszyliśmy następujące zagadnienia:

- Gospodarka zrównoważonego rozwoju. W odpowiedzialności o lepsze jutro;
- Polska odpowiedź na realne zagadnienia bezpieczeństwa cyfrowego w przemyśle;
- Prawo – ubezpieczenia, roszczenia, odszkodowania;
- Profilaktyka zdrowotna i jakość produktów: budowanie lepszej przyszłości dla wszystkich;
- Nowoczesne strategie zarządzania zespołem pracowników w organizacji;
- Specjaliści pilnie poszukiwani. Efektywna rekrutacja – trendy i tendencje. 

Gala Finałowa Programów Najwyższa Jakość QI i Liderzy Społecznej Odpowiedzialności

Europejskie Forum Biznesu 2023 to również podsumowanie kolejnej edycji konkursu Najwyższa Jakość QI. W ramach tego projektu redakcja Forum Biznesu już po raz siedemnasty wyróżniła Złotymi, Srebrnymi oraz Brązowymi Godłami Quality International firmy i instytucje, które reprezentują ponadprzeciętne standardy jakościowe i posiadają w swojej ofercie produkty lub usługi na najwyższym poziomie.

Podobnie, jak w poprzednich edycjach laureaci konkursu zostali wyłonieni w 3 kategoriach: Produkt, Usługi i System Zarządzania oraz w 4 grupach podmiotów uzależnionych od wielkości zatrudnienia. W czasie Gali Finałowej, podmioty nagrodzone w konkursie Najwyższa Jakość QI otrzymały grawerowane Medale QI oraz dyplomy. Wręczone zostały również nagrody specjalne przyznawane wielokrotnym Laureatom Godła QI: Perły QI 2023, Złote Perły QI 2023 oraz Diamenty QI 2023.

Więcej o programie: https://najwyzszajakoscqi.pl/index.php/o-programie

Liderzy Społecznej Odpowiedzialności 2023
 
Europejskie Forum Biznesu zwieńczyło również szesnastą edycję projektu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności, organizowanego przez Forum Biznesu oraz portal SpołecznieOdpowiedzialni.info. Poznaliśmy Liderów Społecznej Odpowiedzialności 2023 w kategoriach: DOBRA FIRMA, DOBRY PRACODAWCA, EKO FIRMA. Wyróżnienie otrzymały również samorządy w nowej kategorii LSO - SOLIDNY SAMORZĄD. Podmioty nagrodzone w konkursie otrzymały statuetki Lidera Społecznej Odpowiedzialności.

Więcej o programie Liderzy Społecznej Odpowiedzialności: https://spolecznieodpowiedzialni.info/program-lso/o-programie

Już wkrótce na naszej stronie pojawi się obszerna fotorelacja z tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Są z nami

CMC BOS
2023_8
2023_7
ING_HUBS_POLAND logo
2023_6
2023_5
2023_4
2023_3
2023_2
2023_1
2023_10
2023_11